POSNETEK SPLETNEGA SEMINARJA: klik
ČETRTEK, 10. NOVEMBER 2016
11.00-12.30
Rok za prijavo: TOREK, 8. NOVEMBER 2016
Spoznali se boste z orodji, ki vam bodo pomagali razviti vaše projekte na način, da bodo priljubljeni tudi pri vaših ciljnih skupinah. Metodologija temelji na principih vitkega inoviranja in vključuje štiri korake testiranja, za katere je priporočljivo, da jih pred začetkom projekta izvede vsak/-a projektna vodja oz. podjetnica/-k:
1. Oblikovanje prvega osnutka poslovnega modela
2. Oblikovanje problemskega intervjuja in testiranje problema
3. Oblikovanje prototipa
4. Testiranje prototipa
Spletni seminar bo vodil TOMAŽ STRITAR, podjetniški mentor, predavatelj in direktor Zavoda za razvoj socialnega podjetništva, Uspešen podjetnik. Organizira ter izvaja šole podjetništva in start-up vikende, s čimer pomaga bodočim podjetnicam/-kom pri prvih korakih v svet podjetništva. Njegovih predavanj in delavnic se je udeležilo že več 1.000 udeleženk/-cev, tako v Sloveniji kot v tujini. Je soustanovitelj coworking prostora DPlac in podjetniškega izobraževalnega programa Ferfl – vroče ideje za družbeno odgovorno podjetništvo. Bil je direktor podjetniškega inkubatorja. Je avtor več člankov na temo podjetništva in več podjetniških priročnikov. Vodi ga rek: “Če hočeš druge vneti, moraš sam goreti.” Več o njem na www.tomaz-stritar.si in na www.uspesen-podjetnik.si.
Udeležba je brezplačna.
Spletni seminar bo potekal v ANGLEŠKEM JEZIKU.
Obvezne predhodne prijave preko spletnega obrazca do torka, 8. novembra 2016, oz. do zapolnitve prostih mest!
Navodila oz. povezavo do webinarja bomo poslali prijavljenim udeleženkam in udeležencem.
VEČ O PROJEKTU EVROPSKI HUB MODEL ZA DRUŽBENO ODGOVORNE MLADE PODJETNICE-KE: klik
V času trenutne gospodarske krize, ki močno vpliva na generacijo mladih, želi projekt z bolj inovativnim pristopom stopiti v boj proti brezposelnosti. Socialno podjetništvo za mlade je rastoče področje, v katerem bi lahko mladi našli zanimive priložnosti: HUB model bo pomagal ustvariti »start-up zbirališča« in s tem podprl ustanavljanje novih socialnih podjetij.
Fotografija: Visualhunt.com